index link

+421 905 501080
+421 903 501080
promostar@promostar.sk

FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Billboardová reklama je najrýchlejšie rastúca forma reklamy. Všetky veľké a najznámejšie značky sú postavené na TV reklame, reklamných billboardoch a iných reklamných metódach.

mb súprava

Koľko ľudí sa bude pozerať na mobilné reklamy?

Výskum realizovaný v Outdoor Advertising Association of America (OAAA) využil malé kamery, ktoré zaznamenávajú počet ľudí, ktorí sa na billboard pozrú, a na ako dlho. Výskum bol zameraný na statické billboardy, mobilné billboardy, autobusy a taxíky vo veľkých mestách po dobu štyroch mesiacov. Výsledky boli ohromujúce! Kamery zaznamenali v priemere 105.000 ľudí, ktorí zamerali svoj pohľad na mobilný billboard po dobu 3 sekúnd alebo viac, za jeden pracovný deň. Cez víkend boli výsledky ešte o 15% vyššie. Štúdia bola uskutočnená v rôznych mestách a hore uvedené údaje sú priemerné.

Aké sú dodacie lehoty?

Bežne odporúčame dodať podklady na výrobu billboardu minimálne 7 dní pred začiatkom vašej reklamnej kampane. Avšak my chápeme, že čas je niečo, čoho v podnikaní nikdy nieje nadostač. Ak teda potrebujete, aby sa vaša kampaň uskutočnila čo najskôr, urobíme preto všetko. Odporúčame plánovať vašu kampaň, akonáhle budete mať všetky podklady a potrebné dokumenty.

Aké veľké sú reklamné prívesy?

Naše trailery sú 6,5 m dlhé a 3 metre vysoké a poskytujú vám na oboch stranách po 12,24m2 reklamnej plochy.

Je možné prenajať si samotný príves bez obsluhy?

Áno. Ceny za prenájom sú uvedené v cenníku.

Aká je trvácnosť plagátu potom, čo bol vytvorený?

Billboardy sú vyhotovené technikou digitálnej tlače na PVC banneri s použitím špeciálnych atramentov. Priemerná " životnosť " vinylového nosiča v exteriéri je minimálne 2 roky pričom je prirodzené blednutie farieb spôsobené slnečným žiarením. POZOR! PVC banner je majetkom zákazníka a je pripravený pre viacnásobné použitie. Papierový billboard je použiteľný len pre jednu reklamnú kampaň.

Môžu sa použiť fotografie na mobilnom billboarde?

Tlač na veľkoformátových tlačiarňach s vysokým rozlíšením nám umožňuje realizáciu akejkoľvek grafickej predstavy a farebného stvárnenia vašich návrhov.

Čo ponúkame v cene?

Naša cena je all-inclusive. Pokrývame všetky náklady na vodičov, palivo a cestovanie. Čo sľubujeme, to dostanete. Nemáme žiadne skryté poplatky. Navyše účtujeme len vtedy, ak pridáte dní, hodiny alebo ďalšie miesta vo svojej kampani.